Wersje językowe

Dream Lashes to kruczoczarne sztuczne rzęsy, w których nie znajduje się żadna poświata granatu czy fioletu. Wyprodukowane zostały na potrzeby metod objętościowych, które zajmują pierwsze miejsce w trendach w ciągu kilku ostatnich lat. Dream Lashes są niezwykle miękkie oraz komfortowe dla Klientek, jak również dla stylistek i stylistów wykonujących aplikację. Sztuczne czarne rzęsy z linii Dream Lashes to produkt, dzięki któremu z łatwością można wykonać idealną kępkę. Popularność zagęszczenia rzęs metodą objętościową, a także wysokie oczekiwania Klientów były dla nas motywacją do stworzenia czarnych rzęs o światowej jakości. To produkt wart szczególnej uwagi w stylizacji rzęs. Praca na nich jest kwintesencją profesjonalizmu.

 

Nowa kolekcja Dream Lashes obejmuje kolorowe sztuczne rzęsy z uwzględnieniem jesiennych kolorów: butelkowej zieleni, ciemnej żółci czy głębokiej czerwieni. Wyprodukowaliśmy także paletę zawierającą 8 kolorów po dwa paski o tej samej długości. Tęczowe sztuczne rzęsy pozwalają na tworzenie stylizacji, gdzie kolory mogą stanowić kolorowe akcenty wśród kruczoczarnych rzęs Dream Lashes. Razem tworzą mistrzowską objętość przy perfekcyjnej aplikacji.

 

Czarne oraz kolorowe sztuczne rzęsy Dream Lashes ulokowane zostały w plastikowych kasetkach. Umocowane na 16 wygodnych paskach, z których odchodzą z łatwością bez śladów kleju. Rzęsy Dream Lashes powstały w popularnych w branży beauty długościach, a także w jednej z nietypowych grubości, jaką jest 0.075. Występują w skręcie B, C, D, D+, M, L oraz L+. Syntetyczne rzęsy Dream Lashes używane są w stylizacjach 4D-12D. W przypadku metody 1:1 oraz 2D i 3D polecamy rzęsy mink Exclusivelashes, które znajdziecie w dwóch kolejnych kategoriach. Do pracy przy rzęsach Dream Lashes polecamy pęsety mr 3 slim oraz taśmę Nichiban. Produkty te stanowią top3 bestsellerów.

Wszystkie produkty marki Exclusivelashes pakowane są starannie i odpowiednio przygotowywane do wysyłki. Kupując syntetyczne rzęsy w plastikowych opakowaniach masz pewność, iż dotrą w nienaruszonym stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl