Idealna kępka
Idealna kępka

Jaka jest idealna kępka? To pytanie zadają sobie wszystkie stylistki rzęs pracujące na metodach objętościowych.

Obecnie istnieje również wiele szkoleń oraz warsztatów z tego zakresu. Tworzenie idealnej kępki przekłada się na idealną aplikację, która nie tylko zapewnia naszej klientce nieskazitelny wygląd oka, ale także pozwala nam na zajęcie miejsc na podium w mistrzostwach stylizacji rzęs.

Idealna kępka jest wtedy, gdy nie jest ani za szeroka ani za wąska. W pierwszym przypadku na oku robi się bałagan, w drugim kępki są niewygodne w noszeniu i często lubią się składać. Z pewnością nie ma jednego stałego sposobu na idealną kępkę. Niektóre stylistki lubią szerokie kępki, inne wolą wykonywać wąskie. Instruktorki marki Exclusivelashes na warsztatach z przedłużania rzęs metodą objętościową przekazują, iż rozstaw kępki nie powinien mieć więcej niż 5mm, a przy metodzie 3:1 rozstaw kępki powinien wynosić 3mm.

Która więc aplikacja jest idealna? Taka, gdy wszystkie kępki w aplikacji są równomierne, tak samo rozstawione.

Jakich rzęs używać do ćwiczeń idealnej kępki? U nas na stronie pod kategorią „promocje” znajdziecie paletki rzęs w niesamowicie niskiej cenie. Użycie ich do ćwiczeń dla wielu stylistek rzęs to najlepsze rozwiązanie. Możesz również ćwiczyć idealną kępkę na długościach, grubościach oraz skrętach, których używasz najczęściej. Dzięki temu określisz sobie swoją własną technikę tworzenia idealnej kępki, jej dokładny wygląd, który Tobie sprawdza się w aplikacji sztucznych rzęs.

Do tworzenia idealnej kępki użyj koniecznie pęsety, której używasz najczęściej. W naszym przypadku jest to pęseta mr3 slim w kolorze złotym, która posiada wypustki jeszcze bardziej wspomagające jej chwytność. Do ćwiczenia idealnych kępek polecamy również gąbeczki treningowe, które znajdziesz w zakładce „akcesoria do rzęs”.

Trening a następnie dojście do perfekcji w tworzeniu idealnej kępki wymaga natomiast jednej niezwykle cennej rzeczy – CZASU. To właśnie czas, który poświęcimy na trening, nasze zaangażowanie oraz produkty do ćwiczeń, które możecie zakupić przy okazji zamówień w Exclusivelashes doprowadzi Was do sytuacji, gdzie metoda objętościowa będzie spod Waszych dłoni wychodziła w sposób perfekcyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl