Najlepiej sprzedający się klej marki ExclusiveLashes
Najlepiej sprzedający się klej marki ExclusiveLashes

Każda stylistka rzęs ma swoje ulubione produkty. Są to produkty, na których pracuje się jej najlepiej, do których się przyzwyczaiła lub które najlepiej sprawdzają się u jej klientek. Stylizacja rzęs to ogromna kreatywność, wiele metod przedłużania rzęs, technik oraz ulubionych stylów. Klej jest jednym z produktów, które wchodzą w skład każdej stylizacji rzęs.

Dobieramy go pod temperaturę otoczenia, wilgotność. Zależy nam na odpowiednim czasie schnięcia kleju. Często jest to również związane z tym, na jaki etapie swej kariery jesteśmy – czy szybkoschnący klej czy wolnoschnący klej. Ważna jest dla nas również pojemność kleju, ponieważ zachowując swoje prawidłowe działanie, po otwarciu powinien być używany nie dłużej niż 2-3 miesiące z zastrzeżeniem, że będzie on ściśle zakręcony.

Marka Exclusivelashes wypuściła na rynek kilka rodzajów kleju od bezbarwnego, najczęściej używanego do kolorowych stylizacji, przez soft i speed, aż do kleju, który stał się Waszym numerem 1. To klej POWER. Niezmiennie od lat. Pierwsze miejsce we wszystkich sprzedażowych statystykach. Każdy klej - soft, speed, clear, touch, power czy black dead zanim wszedł na rynek był przez markę Exclusivelashes opracowywany i wielokrotnie testowany.

Dlaczego?

W stylizacji, przedłużaniu rzęs nie chodzi jedynie o szybkość wiązania kleju i jego zachowanie podczas aplikacji. Chodzi o trwałość - i to właśnie w testowaniu pochłonęło nam najwięcej czasu. Jak widać - było warto!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl